تبلیغات
توپ ترینهای اینترنت
توپ ترینهای اینترنت
مردی در سوریه حافظه قوی دارد، به گونه‌ای که 10 هزار شماره تلفن را به حافظه‌اش سپرده است.

به گزارش خبرآنلاین، احمد حربا کارمند تلفنخانه استان حماه سوریه است که به خاطر داشتن حافظه قوی در طی 30 سال فعالیت کاری خود توانسته بیش از 10 هزار شماره تلفن را که متعلق به سازمان‌ها و ادارات این استان است به خاطر بسپارد. او شماره تلفنخانه‌های تعدادی از استان‌های سوریه را حفظ کرده است.

این مرد روزانه بیش از 1100 مکالمه تلفنی را وصل می کند. او می‌تواند صدای فرد تماس گیرنده را پس از یک‌بار برقراری تماس بشناسد و با ارائه شماره تلفن مطلوب، نیاز او را رفع کند. او این کار را با سرعت زیادی انجام می‌دهد به گونه‌ای که دوستانش به وی لقب کامپیوتر استان حماه را داده اند.

مسئولان بخش اطلاعات موسسه ارتباطات اغلب اوقات برای شناسایی شماره تلفن‌ها از این مرد کمک می‌گیرند، چون تجربه کاری زیادی دارد. او به مثابه بایگانی به شمار می‌رود که چند هزار شماره تلفن را در حافظه خود ذخیره کرده است.

اخیراً با توسعه دستگاه‌های تلفن همراه، در حافظه این مرد صدها شماره موبایل ذخیره شده است که اغلب آنها متعلق به مسئولان دستگاه‌های ذیربط و مدیران ادارات استان حماه است.

این مرد کلیه جزئیات اتفاقاتی که در زمانهای بسیار دور برای خود و خانواده‌اش رخ داده را به یاد دارد. او از قدرت بدنی بالایی برخوردار است، چون روزانه بیش از 4 ساعت پیاده‌روی می‌کند.

ارسال در تاریخ دوشنبه 19 بهمن 1388 توسط توپترین
قالب وبلاگ